Studio Bagno Spy 45 Bench-Wall Basin - 1 Tap Hole - Gloss White - SPY45/1
The Studio Bagno Spy 45 Bench/Wall Basin TAPWARE, PLUG and WASTE ARE...
$465
The Studio Bagno Spy 45 Bench/Wall Basin
TAPWARE, PLUG and WASTE ARE EXTRA
Bathrooms are getting smaller by the day, and just because your bathroom is tiny, doesn't mean you can't make it look absolutely incredible. Spy is a space conscious collection of hand finished Italian basins, available in 7 versatile sizes of both Above Counter and Wall Hung Variations.
Features:
| Application Location | Bathroom |
| Brand Name | Studio Bagno |
| Holes Number | 1 |
| Installation Type | Above Counter, Wall Hung |
| Overall Depth | 110 mm |
| Overall Length | 450 mm |
| Overall Width | 200 mm |
| Product Material | Ceramic |
| Product Type | Above Counter Basins, Wall Hung Basins |
| Product Colours Finishes | Gloss White |
| Weight | 10.0000 |
Specification Sheet
View PDFSKU:SPY45/1
Enter postcode to check stock availability and delivery time
Warranty
Manufacturer backed
The Studio Bagno Spy 45 Bench/Wall Basin TAPWARE, PLUG and WASTE ARE...
$465