Studio Bagno Spy 80 Bench-Wall Basin - 1 Tap Hole - Gloss White - SPY80/1
The Studio Bagno Spy 80 Bench/Wall Basin TAPWARE, PLUG and WASTE ARE...
$679
The Studio Bagno Spy 80 Bench/Wall Basin
TAPWARE, PLUG and WASTE ARE EXTRA
Bathrooms are getting smaller by the day, and just because your bathroom is tiny, doesn't mean you can't make it look absolutely incredible. Spy is a space conscious collection of hand finished Italian basins, available in 7 versatile sizes of both Above Counter and Wall Hung Variations.
Features
| Application Location | Bathroom |
| Brand Name | Studio Bagno |
| Has Overflow | Yes |
| Overall Depth | 150 mm |
| Overall Length | 800 mm |
| Overall Width | 400 mm |
| Product Type | Above Counter Basins |
| Weight | 15.0000 |
Specification Sheet
View PDFSKU:SPY80/1
Enter postcode to check stock availability and delivery time
Warranty
Manufacturer backed
The Studio Bagno Spy 80 Bench/Wall Basin TAPWARE, PLUG and WASTE ARE...
$679